Nezobrazuje se Vám e-mail správně?
Logo

KONEČNĚ NĚCO NOVÉHO!

Po dlouhé době jsme dnes konečně rozšířili nabídku našeho portálu
o několik nových titulů a při té příležitosti jsme také spustili
týdenní slevovou akci na celý náš katalog.

Co nového u nás najdete?

První z nově přidaných her je akční RPG Numen: Contest of Heroes od českého vývojářského studia CINEMAX. Tato hra vyšla původně v prosinci roku 2009 v české krabicové edici a teď si ji můžete po letech opět zakoupit také v digitální české verzi. Ke hře, uživatelské příručce a více než hodinovému soundtracku jsme pro Vás navíc připravili lehce ohořelou mapu Minotaurova labyrintu, Rukověť lovce pokladů, se kterou se budete moct pustit do pátrání po zakopaných mocných předmětech, a také art booklet s desítkami nádherných kreseb a konceptů. K tomu všemu jsme pak přiložili i flashovou knihu o Numenu, která dříve bývala součástí oficiálních webových stránek. Celý obsah této naší speciální digitální edice nejlépe ilustruje následující obrázek.

Poutač

Speciální digitální edici RPG Numen: Contest of Heroes u nás získáte celý první týden s 34% slevou!

Kromě plné verze si navíc můžete do knihovny přidat i demoverzi, která Vám umožní prozkoumat v roli mága písečné Planiny zatracení z pozdější části hry.

A skvělá zpráva pro majitele výše zmíněné české krabicové edice na závěr: Ve spolupráci s vývojáři Vám nabízíme možnost aktivovat si zdarma plnou verzi RPG Numen: Contest of Heroes na našem portálu, a to s pomocí registračního čísla ze štítku nalepeného v krabičce. Stačí, když se přihlásíte ke svému účtu u nás a vložíte svoje registrační číslo do formuláře na této stránce. Hra i se všemi bonusy se Vám okamžitě objeví ve Vaší knihovně.

Druhým přidaným titulem je akční taktická hra Katapult od vývojářského týmu NoSense. Ta vyšla původně v listopadu roku 1996 pro operační systém DOS, Vy si ji teď ale můžete zahrát nejenom ve Windows, ale i na Macu a v Linuxu. Ke hře je přiložen editor bitevních polí, ke kterému jsme sepsali stručného průvodce, a navíc jsme také podle skenů zrekonstruovali původní uživatelskou příručku. Hra rovněž podporuje společnou hru až čtyř hráčů po místní síti, a to napříč všemi výše uvedenými systémy. Katapult je Vám navíc k dispozici zcela zdarma!

Artwork

Po následujících sedm dní si k tomu všemu můžete zakoupit s 50% slevou kompletní kolekci českého simulátoru řízení nemocnice Project Hospital od studia Oxymoron Games a s 67% slevou českou verzi duchařské adventury The Lost Crown od anglického týmu Darkling Room, kterou v češtině seženete pouze u nás. Kromě toho naleznete v naší nabídce také českou demoverzi vesmírného simulátoru Tarr Chronicles od ruského týmu Quazar Studio, která je dost možná jedinou dnes stále funkční demoverzí tohoto titulu, a dobře známou adventuru Dračí Historie od NoSense. Ta je k dispozici stejně jako demo Tarr Chronicles zcela zdarma.

Až dokončíme přípravu dalších her, dáme Vám zase vědět,

Váš Lonely Wood Store

Logo

Lonely Wood Store je portál digitální distribuce počítačových her pro Windows, Mac a Linux, na němž najdete pozvolna se rozšiřující nabídku titulů všech možných žánrů dostupných v českém jazyce.

store.lonelywood.cz Facebook Twitter YouTube